Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nástrojář vstřikolisovny

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Správa forem ve vlastní výrobě i u externích dodavatelů:
  • Plánování a řízení oprav a korekcí
  • Audity stavu forem
  • Dohled nad konstrukcí a výrobou nových forem
  • Spolupráce při vytváření cenových kalkulací a termínových plánů pro nové formy
  • Vytváření dokumentace k formám (plány údržby, životopisy forem, apod.)
  • Spolupráce při vzorování forem
  • Ve spolupráci s technologem zajištění údržby a oprav forem v externích nástrojárnách
  • Spolupráce s vedením vstřikovny a odd. kvality na zvyšování kvality dílů
  • Vytvoření týmu a vybudování nástrojárny

POŽADUJEME:

  • OU/ SŠ strojní, obor nástrojař
  • Zkušenosti s údržbou a opravami plastikářských forem
  • Zkušenosti s konstrukcí forem
  • Znalost technologií konstrukce forem (horký kanál, uzavíratelná tryska, hydraulické tahače jader, vícestupňové vyhazování, apod.)
  • Znalost technologie vstřikování plastů
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Ochota cestovat
  • znalost NJ nebo AJ na velmi dobré úrovni
  • ŘP sk. B
  • Znalost SAP výhodou
  • Zkušenosti s CAD programy výhodou

NABÍZÍME:

  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 dní dovolené navíc
  • firemní stravování
  • vzdělávání, kurzy
  • NÁBOROVÝ PŘÍPLATEK

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 817 242

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Technik
Datum zadání: 17.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?