Nabídka již není aktuální

Nástrojař vstřikolisovny

Pro našeho klienta, předního výrobce komponentů a systémů pro spalovací motory, klimatizace a chlazení motoru, hledáme vhodného kandidáta/ku.

Vaše náplň práce
  • správa forem ve vlastní výrobě i u externích dodavatelů
  • plánování a řízení oprav a korekcí
  • audity stavu forem
  • dohled nad konstrukcí a výrobou novách forem
  • spolupráce při vytváření cenových kalkulací a termínových plánů pro nové formy
  • vytváření dokumentace k formám (plány údržby, životopisy forem, apod.)
  • spolupráce při vzorování forem
  • ve spolupráci s technologem zajištění údržby a oprav forem v externích nástrojárnách
  • spolupráce s vedením vstřikovny a odd. kvality na zvyšování kvality dílů
  • vytvoření týmu a vybudování nástrojárny

Váš profil
  • OU/SŠ strojní, obor nástrojář
  • zkušenosti s údržbou a opravami plastikářských forem
  • zkušenosti s konstrukcí forem
  • znalost technologií konstrukce forem a vstřikování plastů
  • dobré komunikační schopnosti, ochota cestovat
  • znalost NJ nebo AJ na velmi dobré úrovni
  • ŘP sk. B
  • znalost SAP, zkušenosti s CAD programy výhodou

Naše nabídka
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 dní dovolené navíc
  • firemní stravování, vzdělávání, kurzy

Referenční číslo: TRKCZ#16163.13

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:

Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále
zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajù“, a to až do
odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Lokalita: Holýšov
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Technik ve strojírenství
Datum zadání: 6.11.2016