Nabídka již není aktuální

PODOBNÉ NABÍDKY

Nákupčí/Logistik s AJ a NJ

MÁTE ZKUŠENOSTI Z OBLASTI NÁKUPU, LOGISTIKY A OBCHODU?

MLUVÍTE ANGLICKY A NĚMECKY?

TAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

PRO NAŠEHO VÝZNAMNÉHO KLIENTA HLEDÁME VHODNÉ UCHAZEČE NA POZICI:

NÁKUPČÍ/LOGISTIK S AJ A NJ

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • dobrou znalost anglického a německého jazyka
  • praxe na podobné pozici min. 1 rok – nákup, obchod nebo logistika
  • aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
  • uživatelskou znalost MS Office, znalost systému SAP výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zodpovědnost za spolupráci s danými dodavateli
  • tvorba a správa objednávek
  • úzká spolupráce s plánováním výroby
  • koordinace nákupu služeb a materiálů mezi jednotlivými odděleními
  • příprava a kontrola smluv

NABÍZÍME:

  • motivující platové ohodnocení
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • široká škála zaměstnaneckých benefitů
  • nástup možný ihned

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu [e-mail byl skryt]. 725 562 671
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.htmL

Lokalita: Královehradecký kraj
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava, Obchod
Logistik nákupčí, Nákupčí
Datum zadání: 5.7.2016