Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nákupčí / logistik - Junior

Co Vás čeká:

  • Zajištění a řízení nevýrobní logistiky společnosti
  • Příprava a realizace výběrových řízení na dopravu, nakládku a vykládku zboží
  • Komunikace s dopravci, speditéry, zajištění smluvní dokumentace
  • Příprava objednávek na dopravu
  • Spolupráce a komunikace s dodavateli, kontrola faktur
  • Analýzy trhu a konkurence

Co je třeba splnit:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na pozici nákupčího / logistika min. 2 roky
  • Zkušenosti z výrobní společnosti - velkou výhodou
  • Znalost AJ nebo NJ
  • Znalost práce na PC
  • ŘP sk B

Nabízíme:

  • Mzdu až 30 000 Kč
  • Prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního a kariérního růstu

V případě Vašeho zájmu, o tuto pracovní pozici, nás kontaktujte na e-mailové adrese: praha@jobleader.cz
Lokalita: Středočeský kraj
Zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.
Michaela Ťupová

+420 778 772 555
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava, Obchod
Logistik a speditér, Obchodní zástupce
Datum zadání: 14.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?