Náborář / recruiter (zajímavá práce v terénu)

Do svého týmu hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici náborář - specialista, praxe na obdobné pozici vítána.

Náplň práce:

  • executive search
  • aktivní vyhledávání pracovníků na trhu práce v různých sektorech

Požadujeme:

  • min. ukončené SŠ vzdělání
  • ochotu cestovat
  • řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
  • schopnost zvládat náročné situace spojené s výkonem práce
  • odolnost vůči stresu
  • samostatnost, kreativitu, komunikativnost (jednání s lidmi)
  • vytrvalost, flexibilitu, vyjednávání
  • praxe na obdobné pozici a prokazatelná zkušenost s prací v terénu výhodou

Nabízíme:

  • práci v profesionálním týmu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • služební vozidlo, notebook, telefon
  • možnost seberealizace
Nástup možný: ihned. Pracoviště: celá ČR. V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Kontakt: Ing. Ivana Poradová +420 733 221 086 (+421 948 423 461) [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.10.2016