Nabídka již není aktuální

Mzdová účetní

Pro jednu z největších výrobních společností působící v oblasti automotive se sídlem v Písku hledáme vhodnou uchazečku na pozici Mzdová účetní.

Náplň práce:

  • péče o mzdovou agendu zaměstnanců...
  • spolupráce s orgány státní správy ve svěřené oblasti
  • zajištění odvodů daní, SP a ZP
  • zpracování analýz a reportů v oblasti mezd
  • zpracování účetní mzdové uzávěrky

Požadujeme:

  • SŠ s praxí v oboru alespoň 5 let
  • znalost příslušné legislativy
  • znalost účetních systémů, SAP výhodou
  • AJ výhodou
  • týmového hráče

Nabízíme:

  • lukrativní pozici v silné mezinárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • 20 dní dovolené, po odpracování 1 roku týden dovolené navíc
  • odborné vzdělávání v rámci požadavků pozice
  • nástup ihned.

Svoje strukturované životopisy prosím zasílejte na [e-mail byl skryt], tel. 721 258 307 Těším se na spolupráci!

Lokalita: Jihočeský kraj
Zařazeno v oborech: Ekonomika, finance, účetnictví
Účetní
Datum zadání: 25.3.2015