Nabídka již není aktuální

PODOBNÉ NABÍDKY

Mzdová účetní

PRO NAŠEHO KLIENTA, VÝZNAMNOU NADNÁRODNÍ SPOLEČNOST, HLEDÁME VHODNÉ KANDIDÁTY NA POZICI MZDOVÁ ÚČETNÍ

POŽADUJEME:

  • SŠ popř. VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na pozici mzdové účetní min. 1 roky ve výrobní společnosti
  • Znalost problematiky mezd a personalistiky
  • Znalost programu SAP velkou výhodou
  • Částečná znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Kontroluje a eviduje podklady ke zpracování mezd
  • Zpracovává mzdy v systému SAP
  • Zpracovává měsíční mzdové statistiky
  • Vypracovává analýzy v oblasti mezd
  • Archivuje podklady ke mzdovému účetnictví
  • Koordinuje spolupráci s orgány státní správy (OSSZ, ZP, FÚ)

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Motivační platové ohodnocení
  • Řadu firemních benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nástup možný ihned

V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZASÍLEJTE VAŠE ŽIVOTOPISY NA E-MAILOVOU ADRESU [e-mail byl skryt], TEL. +420 602 789 870

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Královehradecký kraj
Zařazeno v oborech: Personalistika a lidské zdroje
Datum zadání: 17.1.2015