Nabídka již není aktuální

Mzdová účetní/personalista

Hledáte pracovní uplatnění na pozici mzdové účetní v Olomouckém kraji? Orientujete se ve mzdové agendě? Jste samostatná, pečlivá a zodpovědná? Pak hledáme právě Vás?
Silná výrobní společnost hledá vhodnou kandidátku na pozici:

MZDOVÁ ÚČETNÍ/PERSONALISTA - OKRES PŘEROV

Náplň práce:

  • kompletní zpracování mzdového účetnictví
  • mzdová evidence, výpočet mezd
  • podpora personálního řízení
  • pravidelné mzdové reportování
  • zodpovědnost za roční mzdovou závěrku
  • komunikace se státními institucemi

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomicky zaměřené
  • min. 2letou praxi z pozice mzdové účetní
  • znalost mzdového systému PERM velkou výhodou
  • dobrou znalost PC (MS Office, internet)
  • ochota učit se novým věcem, pečlivost

Nabízíme:

  • velmi dobré mzdové ohodnocení
  • práci ve stabilní prosperující společnosti
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • další vzdělávání
  • možnost nástupu IHNED (preferujeme!)
  • místo pracoviště: okres Přerov

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis s fotografií v české verzi na e-mail: [e-mail byl skryt], nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 607 007 024
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html.log

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zařazeno v oborech: Personalistika a lidské zdroje
Mzdová účetní
Datum zadání: 26.6.2015