Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

MZDOVÁ ÚČETNÍ junior - PERSONALISTKA (20 000 Kč – 25 000 Kč)

Láká Vás oblast HR? Máte zkušenosti s přípravou podkladů pro mzdy či přímo se zpracováním mezd? Mluvíte anglicky?

V tom případě neváhejte zaslat CV!

Náplň práce:

zpracování podkladů pro mzdy (cca 400 zaměstnanců)
personální a mzdová agenda
administrace školení, lékařských prohlídek
komunikace s ÚP, pojišťovnami
zpracování reportů

Požadavky:

AJ – komunikativní úroveň, aspoň B1
zkušenosti s mzdovou agendou
zkušenosti na pozici mzdová účetní či personalistka (i junior)

Nabízíme:

zázemí zahraniční výrobní společnosti
zajímavá práce na HR oddělení
zaměstnanecké benefity

nástup: dohodou
lokalita: Šternberk
Lokalita: Olomoucký kraj (Šternberk) Zobrazit místo na mapě
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Spin HR s.r.o.
Mgr. Veronika Kubjátová
+420 737 090 004
Zařazeno v oborech: Personalistika a lidské zdroje
Mzdová účetní, Náborář, Personalista a HR manažer
Datum zadání: 9.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?