Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Montážník

PRACOVNÍK MONTÁŽE - BRNO,CTPARK SLATINA - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ

Požadavky
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • spolehlivost, pracovitost, samostatnost
  • předchozí alespoň minimální zkušenost s prací s technickou dokumentací podmínkou
  • termín nástupu do pracovního poměru ihned nebo dle dohody

NABÍDKA
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti (nástup do kmenového stavu)
  • místo výkonu práce – CTPark Slatina
  • pracovní doba - 1směnný provoz
  • 4 týdny dovolené
  • dotované závodní stravování
  • možnost profesního růstu

PRACOVNÍ NÁPLŇ
  • montáž a kompletace strojů k dělení materiálů (od malých mobilních ručních pil až po plně hydraulické CNC-řízené automaty)
  • práce s výrobní a technickou dokumentací

MĚSTO: Brno

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Brno)

542212957
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 12.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?