Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Montážník/ce bez nočních směn Brno

Pro našeho významného klienta hledáme nové pracovníky na manuální kompletaci a obsluhu výrobních linek.

Nabízíme:

  • pouze ranní (6-14) a odpolední směny (14-21:50)
  • jednoduchá manuální práce ve výrobě
  • místo výkonu práce Brno Slatina (CTPark) - výborná dopravní dostupnost!
  • nástupní mzda 13 770 Kč+ produktivity bonus 1 000 Kč + až 700 osobní ohodnocení, kvartálně 3000 Kč docházkový bonus!
  • dotované závodní stravování
  • zákonné příplatky

Náplň práce:

  • manuální práce u výrobní linky (kompletace, balení, etiketování)
  • obsluha strojů (po zaučení)
  • kontrola kvality
  • práce dle pokynů nadřízeného a potřeb výroby

Požadavky:

  • manuální zručnost
  • ochota pracovat na denních a odpoledních směnách
  • nástup během srpna
  • aktivní přístup k zaškolení

Kontakt:

V případě zájmu stačí odpovědět na tento inzerát a poslat životopis.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement.

Lokalita: Svět
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Brno)

542212957
Zařazeno v oborech:
Datum zadání: 12.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?