Nabídka již není aktuální

Montážní pracovník junior

Pro našeho významného zákazníka lídra v trhu se zaměřením na energetiku a automatizaci hledáme vhodné uchazeče na pozice Montážní pracovník junior.

Vaše náplň práce
  • mechanická kompletace komponentů vysokonapěťových zapouzdřených rozvoden
  • práce s výkresovou dokumentací a kusovníky
  • týmová spolupráce

Váš profil
  • SOU technického nebo strojního směru
  • fyzická zdatnost a odpovědnost podmínkou
  • schopnost číst a pracovat s technickými výkresy výhodou
  • znalost strojařských a sestavných výkresů a kusovníků výhodou
  • jeřábnické a vazačské zkušenosti výhodou
  • ochota pracovat ve 3-směnném provozu

Naše nabídka
  • práce na HPP
  • mzda okolo 19670,- Kč/měsíčně dle zaučení
  • stravenky v hodnotě 60,- Kč ihned od nástupu
  • dovolená 5 týdnů
  • příplatky - noční: 16,90 Kč/hod.
  • víkend: 50% z průměrného výdělku
  • svátek: 100% z průměrného výdělku
  • přesčas: 25% z průměrného výdělku
  • odpolední směna: 9,- Kč/hodinu
  • rizikový: 10,- Kč/hodinu

Referenční číslo: TRKCZ#15493.13

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:

Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále
zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajù“, a to až do
odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Lokalita: Brno
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník
Datum zadání: 2.11.2016