Montážní pracovnice

Hledáme pracovnice do výroby na drobné montážní práce v Českých Budějovic.

Nabízíme jako dlouhodobou brigádu, pro vážné zájemky je možnost i na HPP.

Náplň práce: Montážní práce, pájení. Práce v sedě.

Požadujeme: - manuální zručnost - ochotu pracovat v 2-směnném provoze (ranní a odpolední směny)

Nabízíme: - 79,9Kč/hod + odměny - 80Kč stravenky - závodní jídelna - v případě vážného zájmu zaměstnání na HPP

Zájemkyně prosíme aby nás kontaktovali na tel.: 608 822 653 p.Morávková nebo prostřednictvím e-mailu: cvcb@bohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy prosíme uvádět: Montazni pracovnice, kod pozice C30960.

informace

Pracoviště:

České Budějovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Datum zadání:

27.3.2017