Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Montážní pracovnice

Hledáme pracovnice do výroby na drobné montážní práce v Českých Budějovic.

Nabízíme jako dlouhodobou brigádu, pro vážné zájemky je možnost i na HPP.

Náplň práce:

Montážní práce, pájení.
Práce v sedě.

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat v 2-směnném provoze (ranní a odpolední směny)

Nabízíme:

  • 79,9Kč/hod + odměny
  • 80Kč stravenky
  • závodní jídelna
  • v případě vážného zájmu zaměstnání na HPP

Zájemkyně prosíme aby nás kontaktovali na tel.: 608 822 653 p.Morávková nebo prostřednictvím e-mailu: cvcb@bohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy prosíme uvádět: Montazni pracovnice, kod pozice C30960.
Lokalita: České Budějovice
Hrubá mzda za měsíc: 21000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
Pavlína Morávková

608822653
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Montážník/Montér
Datum zadání: 15.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?