MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - VYŠKOV , výdělek až 25.000Kč hrubého

Pro našeho významného klienta, který vyrábí menší  plastové součástky do automobilového průmyslu hledáme zaměstnance na pozici Montážní dělník/dělnice

Náplň práce:
- Jednoduchá práce na montážní lince
- Základní kontrola kvality
- Základní údržba strojů, přístrojů a zařízení
- Dodržování norem kvality

Požadavky:
- Předchozí zkušenosti ve výrobě výhodou
- Schopnost pracovat v týmu i samostatně
- Dobrý zdravotní stav
- Samostatnost
- Pečlivost a zodpovědnost
-  Nepřetržitý provoz - 12-hodinové směny, krátký x dlouhý týden

- nebo také práce ve 3-směnném provozu tj. 8-hodinové směny (ranní, odpolední, noční)

Nabízíme:
- Samostatnou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu mezinárodní společnosti
- Práce vhodná pro muže i ženy jakéhokoliv věku i bez předchozích zkušeností ve výrobě

- Motivující systém finančního ohodnocení: prémie až 30% za odvedenou práci, nadstandartní příplatky za přesčasy, noční směny, odpolední směny a víkendy; 5 týdnů dovolené, stravenky, čtvrtletní docházkový bonus 3000 Kč agenturní příplatek
- Dobrovolně účast na jazykových kurzech

- Možnost kariérního růstu
- Nástup ihned, smlouvu na HPP na dobu určitou

Mzda:
až  25 000Kč hrubého po zaškolení

- po zkušební době nárust mzdy

Kontaktní osoba:
Miriam Loučková

tel.: 775 887 520

e-mail [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Vyškov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, 13. plat, Kultura, Flexi – poukázky, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

26.4.2017