MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE V HELLA – nadstandardní příjem!

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE V HELLA – NADSTANDARDNÍ PŘÍJEM! Máte zájem o práci v silné mezinárodní společnosti, která je zárukou stability? Pro společnost HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. se sídlem v Mohelnici hledáme pracovníky na kompletaci a montáž světel do automobilů, nástup IHNED!!!
  • Možnost výdělku AŽ 26.000,-KČ/MĚSÍC
  • Základní nástupní mzda: 94,10,-Kč
  • Pravidelné bonusy na základě ohodnocení nadřízeného, kvality práce, docházky
a dodržování pracovních postupů až do výše cca 8000,-Kč/měsíc
  • Příplatky dle zákoníku práce + další nadstandardní příplatky (odpolední směna = 5,-Kč/hod, práce v nepřetržitém provozu = 10,-Kč/hod
  • Dovolená 25 dní /rok
  • Dotace stravováni
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Svozy na směny směr Břidličná, Uničov, Hanušovice, Jevíčko, Moravská Třebová, Olomouc
  • Možnost ubytování zdarma
Po zaučení a získání praxe možnost převodu do kmenového stavu společnosti HELLA a také postupu do vyšších tarifních tříd

POŽADUJEME :

  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Ochotu pracovat ve stoje
  • Spolehlivost a dobrou docházku
  • Zkušenost v rámci práce ve výrobní společnosti výhodou
  • Min. základní vzdělání

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Jemná montáž, kompletace výrobků
  • Jednoduchá obsluha strojů
  • Obsluha výrobních linek
  • Kontrola kvality

KONTAKT:

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT PRO BLIŽŠÍ INFORMACE NA BEZPLATNÉ LINCE 800 100 110

informace

Pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Datum zadání:

26.3.2017

Podobné nabídky

/* Not affection functionality */