Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta, výrobní zahraniční společnost v okrese Nymburk, hledáme vhodné kandidáty na pozici: MISTR VÝROBY

POŽADUJEME:

  • min. SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • praxe na podobné pozici ve strojírenství či automobilovém průmyslu podmínkou
  • zkušenost s vedením lidí
  • znalost NJ nebo AJ výhodou
  • aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
  • dobré komunikační a organizační schopnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení a technické vedení oddělení elektromontáže a zkušebny elektro
  • odpovědnost za efektivní řízení svého oddělení
  • odpovědnost za kontrolu úplnosti a funkčnosti všech elektro součástí a oblastí vyráběných strojů
  • dohled nad případnými opravami strojů, které již byly uvedeny do provozu u zákazníků
  • zajištění bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí dle interních předpisů
  • zodpovědnost za kvalitu a dodržování termínů dle výrobního plánu

NABÍZÍME:

  • zázemí prosperující společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • nástup možný ihned
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na [e-mail byl skryt], 725 562 671 Těšíme se na spolupráci s Vámi. Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Pracoviště:

Královehradecký kraj

Datum zadání:

30.1.2017