Trelleborg Bohemia a.s. je přední světový výrobce a dodavatel produktů pro významné společnosti po celém světě. Trelleborg Bohemia a.s. patří do skupiny Trelleborg AB, která působí v 50 zemích světa a zaměstnává cca 23 000 zaměstnanců.

Hledáme správného člověka na pozici

MISTR VÝROBNÍHO STŘEDISKA

Hledáte tu pravou výzvu? Rád/-a řídíte lidi?  Máte zkušenosti z výroby? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:

- vedení týmu výrobních operátorů (cca 20-25 podřízených)
- dohled na plnění výrobního plánu
- kontrola kvality odváděné práce zaměstnanců
- sledování zmetkovitosti
- motivace zaměstnanců

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- SŠ vzdělání nejlépe technického směru

- zkušenosti s řízením kolektivu min. 2 roky

- uživatelská znalost MS Office, znalost SAP výhodou

- organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, flexibilita

Na co se u nás můžete těšit?

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v nadnárodní společnosti

- týden dovolené navíc nad rámec zákona tj. 25 dní

- dotované závodní stravování

- každoroční navyšování mzdy

- příplatky ke mzdě za směnnost

- odměny k životnímu a pracovnímu výročí

- bonus za doporučení nového zaměstnance (15.000,-Kč)

- další zaměstnanecké benefity (sportovní vyžití, rekreace, atd.)

- velmi dobrá dostupnost MHD, parkování přímo před firmou

Těšíme se na Vás!

KONTAKT: ilona.viznerova@trelleborg.com, Mobil: 731 680 318

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové (Akademika Bedrny 531/8a)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

30.10.2018