Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Mistr výroby

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Chodov u Karlových Varů
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajišťování pracovní a technologické kázně podřízených pracovníků
  • Zajištění implementace a dodržování pravidel BOZP, PO a ochrany životního prostředí na svěřeném úseku, zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce
  • Zajišťování pravidelného a řádného provádění údržby, kontrol a revizí strojů, technických zařízení, dopravních prostředků, přístrojů a nářadí
  • Řízení materiálových toků a skladování ve výrobě
  • Vedení prvotní personální agendy a zpracování podkladů pro odměňování pracovníků
  • Spolupráce s ostatními útvary organizace zejména materiálově-technickým zabezpečením
  • Vedení příslušné provozní a technické dokumentace
  • Spolupráce při plánování a řízení zdrojů, jejich analýze a procesu neustálého zlepšování
  • Spolupráce při interních auditech a vytváření dokumentace pro příručku jakosti

POŽADUJEME:

  • Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení) ve skupině oborů strojírenství a strojírenská výroba výhodou
  • znalost NJ nebo AJ velkou výhodou, není podmínkou
  • základní práce s PC (MS Office)