Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Mistr výroby

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Nýřany
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení cca 15-25 operátorů - dělníků;
  • zajištění vhodného zaučení nových operátorů na linkách
  • plánování rozložení operátorů k linkám na další dny a na týdenní bázi
  • účast na náboru nových zaměstnanců - operátorů
  • report denní výroby
  • zajištění pravidelného toku informací v týmu -pravidelné informační schůzky;
  • zajištění plného respektování a dodržování pravidel BOZP a interních nařízení týkajících se ochrany životního prostředí a pracovních podmínek

POŽADUJEME:

  • ŠŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • podnikatelské myšlení, elán, tah na branku, orientace na výsledek, leadership
  • základní znalost AJ
  • uživatelská znalost MS Office
  • organizační dovednosti
  • práce na 3směnný provoz

NABÍZÍME:

  • práce s moderními technologiemi
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost karierního růstu v automotive průmyslu
  • zajímavý benefitní balíček - příspěvek na stravování, dopravu, penzijní pojištění, jazykové kurzy …

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 817 242

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 17.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?