Mistr výroby/programátor, seřizovač

Nabídka již není aktuální

PRO NAŠEHO KLIENTA, VÝZNAMNOU SPOLEČNOST SÍDLÍCÍ V OKRESE ÚSTÍ NAD ORLICÍ, HLEDÁME VHODNÉ KANDIDÁTY NA POZICI MISTR VÝROBY/PROGRAMÁTOR, SEŘIZOVAČ.

POŽADUJEME:

  • Ukončené SOU/SŠ vzdělání
  • Zkušenost s vedením lidí výhodou
  • Zkušenost s programováním a seřizováním strojů (znalost systému Fanuc výhodou)
  • Zodpovědnost za výsledky svého týmu
  • Aktivní a zodpovědný přístup
  • Odolnost vůči stresu

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vedení výrobního týmu
  • Zajištění plynulosti výroby
  • Zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • Programování a seřizování dlouhotočných automatů (Manurhin, Hanwha)
  • Spolupráce při řešení výrobních a technických problémů
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP na pracovišti
  • Kontrola docházky a navrhování odměn pro zaměstnance

NABÍZÍME:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní české společnosti
  • Atraktivní finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Nástup možný ihned

Pracoviště:

Královehradecký kraj

Datum zadání:

5.3.2017