Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti prodeje a skladování ropných produktů, hledáme nového Mistra údržby.

Co Vás čeká:

  • Denní organizace práce a řízení menšího kolektivu
  • Zajištění preventivní údržby a oprav zařízení
  • Zajištění náhradních dílů pro opravy
  • Posuzování technického stavu zařízení a následné zpracování podkladů do plánu oprav a údržby, včetně rozpočtu předpokládaných nákladů
  • Sestavování plánu revizí elektrických zařízení a hromosvodů

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • Min. 3 roky odborné praxe
  • Zkouška z vyhlášky 50/78 Sb. (třída B výhodou, §8 a osvědčení revizního technika v rozsahu E2 výhodou)

Co Vám nabízíme:

  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • Práci ve stabilní české společnosti
  • Jednosměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost využívání firemních rekreačních zařízení
V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na e-mailové adrese: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Datum zadání:

26.1.2017