MISTR Hradec Králové - 3 směnný nebo nepřetržitý provoz

Trelleborg Bohemia a.s. je přední světový výrobce a dodavatel produktů pro významné společnosti po celém světě. Jedná se především o výrobu:
• pryžových a pryžokovových výrobků a těsnících elementů zejména pro automobilový průmysl, bílou techniku, zemědělské a stavební stroje, elektrotechnický průmysl a další průmyslová odvětví
• veloplášťů a veloduší
• dalších speciálních výrobků, mezi které patří pryžotextilní výrobky nebo pogumované válce
Trelleborg Bohemia a.s. patří do skupiny Trelleborg AB, která působí v 50 zemích světa a zaměstnává cca 23 000 zaměstnanců.
Pro doplnění našeho týmu hledáme uchazeče na pozici:

Hledáme správného člověka na pozici MISTR VÝROBNÍHO STŘEDISKA

Hledáte tu pravou výzvu?
Rád/-a řídíte lidi?
Máte zkušenosti z výroby?
Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:

- vedení týmu výrobních operátorů (cca 20-25 podřízených)
- dohled na plnění výrobního plánu
- kontrola kvality odváděné práce zaměstnanců
- motivace zaměstnanců

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- SŠ vzdělání nejlépe technického směru

- zkušenosti s řízením kolektivu min. 2 roky,

- zkušenosti z výroby pro automobilový průmysl velkou výhodou

- uživatelská znalost MS Office, znalost SAP výhodou

- organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, flexibilita

- ochota pracovat na 12ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden) nebo ve 3 směnném provoze

Na co se u nás můžete těšit?

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v nadnárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- každoroční navyšování mzdy
- příplatky ke mzdě za směnnost
- odměny k životnímu a pracovnímu výročí
- bonus za doporučení nového zaměstnance (15.000 Kč)
- další zaměstnanecké benefity (sportovní vyžití, rekreace, atd.)
- velmi dobrá dostupnost MHD, parkování přímo před firmou

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové (Akademika Bedrny 531/8a)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

11.2.2019