Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nabídka již není aktuální

Podobné nabídky

24.1.2017 Inženýr zákaznické kvality Plzeňský kraj
24.1.2017 Kontrolor kvality - vhodné i pro absolventy Plzeňský kraj
23.1.2017 Operátor CNC stroje, od 100 Kč/hod. Plzeňský kraj
23.1.2017 Operátor výroby (řezač skla), Stod, až 20.000… Plzeňský kraj
23.1.2017 Svářeč – svařovací robot, Plzeň, od 17.000 Kč Plzeňský kraj

Methods engineer

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: ihned

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na uvedenou pracovní pozici.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • otevření nových výrobních linek
  • zavádění nových procesů a zařízení do výroby
  • podíl na přesunu výroby
  • navrhování výrobních procesů
  • tvorba a kontrola výrobních plánů
  • přijetí a implementace pokročilé metodologie

POŽADUJEME:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti z výrobního provozu
  • zkušenost na obdobné pozici v mezinárodní společnosti výhodou

NABÍZÍME:

  • zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti
  • pracovní doba 7,5 hodiny
  • zajímavé finanční ohodnocení

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt], nebo volejte na tel. 725 817 242

Lokalita: Plzeňský kraj
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 12.1.2017