Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nabídka již není aktuální

Podobné nabídky

25.11.2014 Dělník / ce do výroby Velké Meziříčí

Mediální konzultant pro rádia

Mediální konzultant pro rádia ( Hitrádio Orion, Hitrádio Magic Brno, Rádio Blaník JM, Rádio Helax,….)

Náplň práce:

  • přímý obchod, osobní jednání s klienty
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí ( inzerce v rádiu)
  • konzultace, návrhy reklamních kampaní, podíl na výrobě reklamního spotu
  • zastupování mediální skupiny
  • kompletní zodpovědnost a realizace celého obchodního případu
  • komunikace se zajímavými lidmi, především majiteli a vedením společností
  • péče o klienty
  • monitoring trhu

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • zkušenost z obchodní pozice min. 1 rok ( přímý prodej, call centrum,apod.)
  • zkušenosti z mediální oblasti výhodou
  • bydliště a znalost Valašského Meziříčí a okolí
  • řidičský průkaz sk. B ( aktivní řidič)
  • znalost práce na PC
  • zodpovědnost, aktivní přístup k práci
  • ochotu učit se, stresuodolnost
  • vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • orientace na stanovené cíle a výsledky

Nabízíme:

  • zázemí v ryze české mediální skupině
  • spolehlivého zaměstnavatele
  • vstupní zaškolení a další profesní rozvoj v rámci pracovní pozice

Lokalita: Velké Meziříčí
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Obchod
Obchodní zástupce
Datum zadání: 28.6.2012