Mechanik motocyklů a skútrů - praxe není nutná

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost H3 s.r.o. - autorizovaný dealer Suzuki.

Náplň práce:

    • mechanické a elektromechanické opravy japonských motocyklů (automobilů), určitá míra samostatnosti

Požadujeme:

    • vyučení v oboru
    • řidičský průkaz sk. A, B
    • spolehlivost, důslednost, manuální zručnost
    • praxe není nutná - výhodou

Nabízíme:

    • práci na HPP nebo ŽL
    • mzda dohodou - na základě zkušeností
    • stravenky
    • technické vzdělávání zaručeno

Místo práce: Paskov - Moravskoslezský kraj

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 13. 5. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Moravskoslezský (Paskov - Moravskoslezský kraj)

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Automobilový průmysl
Automechanik

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

13.4.2018