Nabídka již není aktuální

PODOBNÉ NABÍDKY

Mechanik - elektronik

PRO NAŠEHO VÝZNAMNÉHO KLIENTA,NADNÁRODNÍ SPOLEČNOST HLEDÁME KANDIDÁTY NA POZICI MECHANIK - ELEKTRONIK

POŽADAVKY:

  • SOU/SŠ vzdělání
  • zkušenost v oblasti údržby strojů
  • vyhláška 50 , § 60
  • praxe v automotive výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

NÁPLŇ PRÁCE:

  • identifikace poruchy strojního cyklu
  • operativní odstraňování závad strojů
  • preventivní prohlídky
  • odpovědnost za plnění požadavků dle příslušných norem
  • práce v nepřetržitém nebo třísměnném provozu

NABÍZÍME:

  • práce v nadnárodní společnosti
  • stabilní zaměstnání
  • zajímavé finanční ohodnocení

ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHTĚLI BYSTE SE DOZVĚDĚT VÍCE? PROTO OBRATEM ZASÍLEJTE VAŠE ŽIVOTOPISY NA E-MAILOVOU ADRESU [e-mail byl skryt] NEBO VOLEJTE NA TEL. 725 817 243

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Královehradecký kraj
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Elektromechanik
Datum zadání: 21.3.2015