Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Masér/ka OZP – Ústí nad Labem

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Tecum s.r.o., přední poskytovatel masérských (a dalších benefitních) služeb v ČR se zaměřením na firemní klientelu a působností téměř ve všech krajích ČR, zaměstnávající osoby se zdravotním postižením.
Je držitelem ochranné zn. Práce postižených udělované NFOZP potvrzující mj. jejich poctivý a dobrý přístup k zaměstnancům se ZP. Do popředí přitom nedávají jejich handicap a s tím související soucit, ale důraz na kvalitní práci.

Náplň práce:

Hledáme spolehlivého, poctivého a příjemného maséra či masérku, osobu, která bude mít svou práci ráda. Klientela zajištěna.
Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje talentované odborníky schopné sdílet své zkušenosti a vědomosti. Pracujte ve společnosti, která pomůže rozvíjet Váš potenciál pomocí pravidelných workshopů, odborných seminářů, školení a teambuildingů. Pracujte pro podnik, který si svých zaměstnanců váží a který je dokáže pracovně i finančně motivovat.

Požadujeme:

Podmínkou:

  • oprávnění k provozování masérské činnosti
  • pracovitost, komunikativnost, loajalita
  • příjemné vystupování vůči klientům i kolegům
  • ochota pracovat na sobě a rozvíjet své dovednosti v oboru
  • pozice je vyhrazena POUZE pro OZP

Výhodou:

  • znalost více druhů masáží
  • praxe v oboru

Neuškodí:

  • znalost AJ
  • oprávnění k poskytování sportovních služeb, výživového poradenství, k provádění kosmetických úkonů, manikúra a k dalším činnostem pří péči o tělo

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • práci na zkrácený úvazek – dle domluvy a Vašeho zájmu. Nejlépe ½ (80 hodin), možno ale i ¼ či ¾
  • poctivý a přátelský přístup ze strany společnosti
  • základní mzdu při ½ úvazku 9000Kč při ¾ úvazku 13000 Kč + pravidelné výkonnostní bonusy až 10.000 Kč
  • odborné semináře pro zaměstnance zdarma
  • školení nových druhů masáží zdarma
  • pravidelné workshopy a teambuildingy zdarma

Místo práce: Ústí nad Labem

Termín nástupu: leden – březen 2017

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 11. 2. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Lokalita: Ústecký kraj
Typ smluvního vztahu: Práce na částečný úvazek
Zadavatel: JOBSYSTEM s.r.o.
Personální asistentka
224819391
Zařazeno v oborech: Služby
Zdraví, krása, wellness
Datum zadání: 11.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?