Nabídka již není aktuální

Marketingový Specialista

Pro našeho klienta, zahraniční společnost zabývající se výrobou dřevěných konstrukcí, hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici:

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • přímá pracovní podpora oddělení prodeje při plnění úkolů
  • příprava obchodních a marketingových rozborů, statistik, analýz a plánů společnosti
  • vytváření, správa a průběžná aktualizace obchodních a prezentačních podkladů společnosti
  • příprava a zajištění prezentací společnosti, inzerce, výstav, veletrhů apod.
  • vytváření, správa a průběžná aktualizace webové prezentace společnosti
  • komunikace s mateřskou společností
  • překladatelská činnost (český – německý jazyk)

VÁŠ PROFIL:

  • SŠ vzdělání se zaměřením na obchodní strategie a marketing
  • dobrá znalost NJ podmínkou
  • min. 5 let praxe v marketingu podmínkou
  • aktivní znalost současných obchodních a marketingových nástrojů a způsobu jejich aplikací
  • velmi dobrá orientace online marketingu - v redakčních systémech webové správy a jejich rozšířených aplikacích
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • spolehlivost, proaktivní přístup
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

NAŠE NABÍDKA:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • různorodou práci
  • uplatnění získaných zkušeností a další profesní rozvoj
  • HM 30000,-

Nástup:

duben 2014

Místo práce:

Praha

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

Praha

Referenční číslo: TRKCZ#10557.13

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:

Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále
zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajù“, a to až do
odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Lokalita: Praha
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Marketing, média, reklama, PR
Projektový manažer
Datum zadání: 22.2.2015