Marketingový pracovník - kladno

Hledáme aktivní, tvůrčí a pracovitou ženu s dobrým přehledem a organizačními schopnostmi.

Náplň práce: komunikace se zaměstnanci, administrativní podpora týmu, spolupráce na realizaci inzertních kampaní,pravidelná aktualizace firemních údajů,informací na sociálních sítích a webových stránkách společnosti.

Požadujeme:SŠ vzdělání znalost na PC, příjemné vystupování, aktivní znalost komunikace přes sociální sítě, ŘP skupiny B,flexibilitu,odolnost proti stresu,samostatnost, spolehlivost.

Nabízíme: práci v příjemném kolektivu,vhodné pro absolventy škol a matky na MD. Mzda: 12 000,- - 15 000,-Kč. Nástup možný IHNED.

Životopisy zasílat na e-mail [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kladno (Huťská 371)

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

14.3.2017