Manuálně technický pracovník - Modřice

Nabízíme stálou práci na HPP ve stabilní a mezinárodní společnosti vyrábějící dveře do vlaků, metra a tramvají pro celý svět. Hledáme vhodného uchazeče na pozici manuálně technického pracovníka do výroby. Práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže. Kromě pevně daného platu se můžete spolehnout také na mnoho benefitů.

TATO POZICE JE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY středních škol a učilišť strojírenských oborů.

NÁPLŇ PRÁCE:

    • Předpříprava výrobků
  • Konečná montáž dveřních křídel:
      • mechanická montáž
      • montáž gum
      • montáž elektrokabeláže
      • lepení
      • tmelení
      • čištění a kontrola
    • Ostatní práce dle pokynů vedoucího

POŽADUJEME:

VELKOU VÝHODOU: Praxe s montáží ve výrobní společnosti + Znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace.

    • Schopnost samostatné i týmové práce
    • Ochota pracovat ve třísměnném provozu

NABÍZÍME:

    • Nástupní plat: 21 000 Kč
    • Navýšení mzdy po zapracování: 22 500 - 31 000 Kč
    • Měsíční prémie
    • Příplatky za práci přesčas, víkendy a za noční směny
    • 25 dní dovolené
    • Dotované závodní stravování
    • Zázemí prosperující mezinárodní strojírenské společnosti
    • Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny
    • Odborné vzdělávání
    • Firemní společenské a sportovní aktivity
    • Moderní a čisté pracovní prostředí
    • Práce na HPP na DOBU NEURČITOU

INFORMACE PRO UCHAZEČE
Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zasílejte strukturované životopisy na email: personalni03@oksat.cz. Ozveme se každému uchazeči. Těšíme se na Vaše odpovědi.

Do předmětu zprávy napište: " Manuálně technický pracovník - BRNO ".

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Modřice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.3.2017