Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Manipulant, nýřany (od 19.tis.Kč) kmenový stav

PRO NAŠEHO VÝZNAMNÉHO KLIENTA, SPOLEČNOST ZABÝVAJÍCÍ SE VÝROBOU KATALOGŮ A MAGAZÍNŮ HLEDÁME VHODNÉ UCHAZEČE DO KMENOVÉHO STAVU NA POZICI- MANIPULANT

INFORMACE/NABÍZÍME:

  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: NÝŘANY
  • 3SMĚNNÝ PROVOZ
  • PRÁCE VE STABILNÍ SPOLEČNOSTI
  • NÁSTUPNÍ MZDA OD 19.000,-KČ + ZÁKONNÉ PŘÍPLATKY +VÝKON. BONUS
  • SPOLUPRÁCE NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
  • NABÍDKA DO INTERNÍHO STAVU (KMENOVÝ ZAMĚSTNANEC)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • PRÁCE S RUČNĚ VEDENÝM ELEKTRICKÝM VOZÍKEM
  • ZÁSOBOVÁNÍ STROJŮ MATERIÁLEM
  • BALENÍ PRODUKTŮ
  • UDRŽOVÁNÍ ČISTÉHO PRACOVNÍHO PROSTŘEDÍ

POŽADUJEME:

  • FLEXIBILITU, ZODPOVĚDNOST
  • PEČLIVOST, MANUÁLNÍ ZRUČNOST
  • SMYSL PRO POŘÁDEK
  • OCHOTA PRACOVAT VE TŘÍSMĚNNÉM PROVOZU

KONTAKT:

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 12.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?