Manipulant/ka s kompresory Mikulov

Hledáme pro obsazení nové pracovní pozice šikovné a zručné zaměstnance pro našeho významného klienta zabývající se kompletací, distribucí kompresorů, kondenzačních jednotek a řídících systémů.

Nástup: IHNED

Náplň práce:

- jednoduchá manuální práce: montáž kompresorů nebo kondenzačních jednotek podle výrobních instrukcí, případně podpora při montáži, pájení měděných soustav trubek pro chladírenství

SMĚNNOST: OSMIHODINOVÁ, RANNÍ A ODPOLEDNÍ

Požadujeme:

- základní vzdělání, popř. SOU, SŠ

- zkušenosti s výrobou výhodou

- pečlivost, spolehlivost, zodpovědný přístup

- zkušenosti s pájením, svářením výhodou

- manuální zručnost

- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

- HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR

- moderní a čisté pracovní prostředí

- možnost profesního růstu

- vysoké platové ohodnocení (bonusy, výkonnostní prémie, nadstandardní příplatky, příspěvek na

dopravu, flexipasy)

- velká škála zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, dotovaná teplá strava, příspěvky na

jazykové vzdělání

Pokud máte i odbornější znalosti např. řezání, odizolování, pájení, ultrazvukové nebo bodové sváření a další, určitě se na nás neváhejte obrátit, uplatnění najdete v každém oboru.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Mikulov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na životní pojištění, Flexi – poukázky, Příspěvek na penzijní připojištění,

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

25.4.2017