Manipulační dělník, MZDA až 17800Kč, Vev. Bítýška

Manuálni práce ve skladu Hledáte stabilní zaměstnáni? Nevadí Vám třísměnný provoz? Jste manuálně zruční? Hledáme muže různých věkových kategorií do práce ve skladech.

Nabízíme:

zajímavou a zodpovědnou práci v prosperujíci společnosti MZDA až 17 800Kč (po zk. době + 10% ) garanci dlouhodobě stabilní práce příspěvek na zdraví a relax příspěvek na dojíždění týden dovolené na víc závodní stravování práci v čistém prostředí možnosti kariérního růstu

Požadujeme:

osvědčení VZV ( výhodou ) ochotu pracovat v třísměnném provozu základní práce s Pc řidičský průkaz sk. B spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Náplň práce:

zajišťování bezchybné expedice zásilek obsluha manipulačního vozíku vykládky a nakládky kamionů Pokud Vás naše nabídka zaujala, zavolejte, nebo zašlete Váš životopis, popřípadě se k nám dostavte osobně na pobočku, na ulici Josefská 10. Tel.č.: 730 871 075

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

1.10.2016