Nabídka již není aktuální

MANAŽER VÝROBY s AJ (AUTOMOTIVE)

Pro našeho významného klienta působící v automotive hledáme vhodného kandidáta na pozici MANAŽER VÝROBY (PLASTY). Máte bohaté mnohaleté zkušenosti s vedením výroby? Jste zvyklý vzít na sebe zodpovědnost celé výroby a jejího plánování a hovoříte anglicky? Pokud jste manažerský typ, systematický, rozhodný a aktivní, pak jste idálním kandidátem! Reagujte zasláním svého CV ještě dnes!

Pracovní náplň:

  • Řízení a kontrola svěřeného úseku výroby
  • Vedení výrobního týmu při zavádění nových projektů
  • Tvorba dlouhodobých plánů (kapacity, stroje aj.)
  • Rozvoj a budování týmu
  • Reporting a prezentace výsledků výroby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ – obor strojírenství, elektrotechnika
  • Praxe v oboru min. 3 roky
  • Manažerské zkušenosti PODMÍNKOU
  • AJ na komunikativní úrovni PODMÍNKOU, NJ výhodou
  • Logické myšlení, systematičnost a výborné organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Velmi zajímavé a motivující mzdové ohodnocení
  • Roční bonus
  • Služební telefon k soukromým účelům
  • Zázemí stabilní a silné společnosti s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění, životní pojištění
  • Nástup možný ihned

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Plánovač výroby
Datum zadání: 12.8.2015