Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

MANAŽER PLÁNOVÁNÍ

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Efektivní řízení aktivit v souvislosti s dodáváním a vstupních materiálů, hotových výrobků, jak interním, tak externím zákazníkům
  • Odpovědnost za tvorbu a dodržování ročního rozpočtu oddělení
  • Podpora ostatních oddělení v rámci projektů a programů (NPI, transfer, outsourcing apod.)
  • Řízení a vedení týmu pracovníků, definice a hodnocení jejich cílů, jejich rozvoj, motivace, zajištění zastupitelnosti, rozvoj potenciálu celého týmu
  • Organizační činnost celé skupiny za účelem dosažení cílů v souladu s firemní strategií
  • Analýza předpovědí zákazníků a jejich implementace do výrobního plánu
  • Řízení zpracování plánu výroby včetně priorit
  • Řízení a koordinace aktivit souvisejících s řízením zásob
  • Odpovědnost za řádnou archivaci relevantních dokumentů související s činností oddělení
  • Odpovědnost za provádění aktivit souvisejících s trvalým zlepšováním procesů oddělení a implementace nových projektů s cílem dosažení vyšší efektivity a optimalizace

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky (zkušenost s korporátní organizací výhodou!!!)
  • Orientace v problematice kapacitního a materiálového plánovaní
  • Zkušenost s vedením lidí min. 1 rok
  • Zkušenosti s ERP (MRP) systémy (QAD výhodou)
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office – min. Outlook, Excel, Powerpoint)
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Komunikativní a týmová osobnost
  • Analytické schopnosti, přesnost a preciznost
  • Flexibilita a samostatnost

NABÍZÍME:

  • Náročnou, ale smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
  • Podporu rozvoje a vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké výhody
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
  • Moderní pracovní prostředí

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Brno)

542212957
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 13.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?