MANAŽER OBCHODNÍ SKUPINY – BLANSKO, BOSKOVICE PROFI CREDIT Czech, a.s.

Máte zkušenosti s obchodem ideálně ve finanční sféře a s vedením středně velkého týmu podřízených obchodníků?

Chcete se stát součástí silné finanční skupiny?

Pak se přihlaste do právě otevřeného výběrového řízení a přidejte se k nám! Hledáme zodpovědného a samostatného zaměstnance, který má zkušenosti s vedením lidí a jejich motivací.

Náplň práce:

  • Systematické vedení a pozitivní motivace svěřeného týmu obchodníků
  • Plánování a vyhodnocování aktivit skupiny
  • Nábor a zaškolování nových kolegů
  • Vedení porad skupiny

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti s vedením a motivace týmu
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Tah na branku
  • Zkušenosti z finanční sféry výhodou

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Fixní mzdu + vysoké výkonnostní odměny
  • Možnost kariérního růstu
  • NÁSTUP: IHNED (popř. dle dohody)
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: BLANSKO / BOSKOVICE
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis na níže uvedené kontakty a přidejte se k nám! Každý, kdo vyhovuje profilu pozice, má šanci u nás ve výběrovém řízení uspět!

Kontakt:

Zaměstnavatel: PROFI CREDIT Czech, a.s. Kontaktní osoba:Ing. Pavla Mičolová Adresa:nábřeží Závodu míru 2739, 53002 Pardubice – Zelené Předměstí, Česká republika

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Blansko / boskovice (Praha 1, Klimentská 1216/46)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

26.10.2016