Nabídka již není aktuální

PRO NAŠEHO KLIENTA, VÝZNAMNOU SPOLEČNOST SÍDLÍCÍ V OKRESE ÚSTÍ NAD ORLICÍ, HLEDÁME VHODNÉ KANDIDÁTY NA POZICI MANAŽER LISOVNY PLASTŮ.

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • technické znalosti materiálů (termoset, termoplast) a zařízení (lisy)
  • schopnost vedení a motivace lidí
  • kompetentní a efektivní řešení problémů v rámci týmu
  • analytické a procesně orientované myšlení
  • dobrou znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B

NÁPLŇ PRÁCE:

  • management oddělení lisovny hmot včetně souvisejících podpůrných funkcí
  • úzká spolupráce s nástrojárnou, oddělením technologie a kvality
  • zajištění logistických služeb
  • zavádění projektů a rozpočtových center lisovny hmot
  • motivace a odměňování zaměstnanců
  • vytváření investičních plánů a finančních rozpočtů
  • plánování kapacit

NABÍZÍME:

  • zázemí a perspektivu v nadnárodní společnosti
  • práci v mezinárodním týmu
  • možnost ubytování v novém moderním prostředí
  • systém benefitů
V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZASÍLEJTE VAŠE ŽIVOTOPISY NA E-MAILOVOU ADRESU [e-mail byl skryt], TEL. +420 724 611 628 Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Pracoviště:

Královehradecký kraj

Datum zadání:

7.2.2017