Manažer kvality a interních procesů

Pro našeho partnera, obchodní společnost, fungující v oblasti FMCG, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer kvality a interních procesů.

Pracovní náplň:

    • Analýza interních procesů, činností a s tím spojené vyhodnocení rizik
    • Odhalování nedostatků v procesech, návrh nápravných opatření a zavádění nových postupů v oblasti kvality služeb a interních procesů
    • Plánování, organizování a provádění interních auditních zakázek
    • Evidence opatření, sledování plnění úkolů vyplývajících z auditů
    • Prezentace výsledků auditu, plánování a prosazování opatření
    • Vyhodnocování závěrečných zpráv z auditů, konzultování doporučení s jednotlivými odděleními
    • Identifikace potenciálních rizik v procesech a aktivitách společnosti
    • Spolupráce na sestavení ročního plánu auditních akcí
    • Aktivní spolupráce se všemi pobočkami a odděleními společnosti
    • Vedení týmu po stránce odborné i vzhledem k efektivitě činnosti oddělení
      • nábor, motivace, koučink, stanovení cílů týmu i jednotlivců, kontrola jejich práce, efektivity…

Požadavky

    • VŠ vzdělání ekonomického / matematického / technického směru
    • Prokazatelná zkušenost v oblast interního auditu, reklamací, případně procesního managementu
    • Znalost MS Office - zejména Excelu na výborné úrovni
    • Pokročilá znalost anglického jazyka - slovem i písmem
    • Analytické myšlení a schopnost prezentace a argumentace vlastních úsudků
    • Organizační a komunikativní dovednosti
    • Schopnost týmové spolupráce
    • Samostatnost, pečlivost, přesnost,
    • Smysl pro zodpovědnost, svědomitost, důslednost
    • Přirozená autoritativní osobnost
    • ŘP skup. B

Nabízíme

    • Příjemné pracovní prostředí v mezinárodní obchodní společnosti
    • Motivační finanční ohodnocení
    • Jazykové kurzy, profesní vzdělávání
    • Možnost profesního růstu
    • Moderní zázemí silné společnosti, práce v open space
    • Odborné školení v rámci profesního růstu

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 1 (Na Florenci 1055/35)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.3.2017