Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Manažer/ka obchodu

Náplň práce
  • sjednávání a zajišťování obchodních zakázek
  • běžná obchodní administrativní činnost
  • zjišťování situace na trhu
  • vyhledávání a jednání s potenciálními zákazníky
  • prezentování společnosti, produktů a služeb
  • zpracování nabídky až po realizaci
  • archivace veškerých dokumentů

Požadujeme
  • středoškolské vzdělání ukončeno maturitou, praxe výhodou
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • znalost práce s PC, zejména MS Word, Excel, Outlook
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • příjemné a profesionální vystupování
  • zodpovědnost, samostatnost, flexibilita a cílevědomost
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • možnost seberealizace a spolupodílení se na rozjezdech nových projektů
  • příjemné pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned

Lokalita: Ostrava
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Ing. Jana Křenová
Ing. Jana Křenová

+420 774 971 507
Zařazeno v oborech: Obchod
Obchodní zástupce
Datum zadání: 11.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?