Nabídka již není aktuální

MANAŽER IT

MANAŽER IT

Pro významného klienta, velkou mezinárodní strojírenskou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na nově vznikající pozici Manažera IT. Chcete pracovat v dynamicky se rozvíjející společnosti, kde dostanete možnost realizace vlastních nápadů? Jste zodpovědní, diplomatičtí a komunikativní? Cítíte se jako doma ve výrobní společnosti a dokážete vycházet s kolegy napříč nejrůznějšími odděleními? Nejste pouze manažerem, ale dokážete i samostatně vyřešit nejrůznější požadavky? Chcete pracovat západně od Brna v dojezdové vzdálenosti cca 30 minut z centra Brna? Pakliže splňujete tyto požadavky a požadavky níže, dejte mi o sobě vědět ještě dnes.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zodpovědnost za chod IT oddělení (aktuálně 3 podřízení), jeho rozvoj, nastavení postupů a procesů
  • Implementace a nastavení IT procesů v rámci celé společnosti, komunikace s kolegy z dalších oddělení
  • Vývoj aplikací, rozvoj infrastruktury, provoz, uživatelská podpora, správa dat a bezpečnosti
  • Reporting finančnímu manažerovi společnosti
  • Zvýšení kvality a profesionality IT oddělení a jeho možností
  • Koordinace výběrových řízení IT dodavatelů a nákup HW, SW a IT služeb
  • Tvorba rozvojové strategie IT a sledování aktuálních IT trendů
  • Odpovědnost za pravidelné aktualizace systémů
  • Rozvoj znalostí a dovedností podřízených pracovníků IT oddělení

POŽADUJEME:

  • VŠ vzdělání
  • Praxe na manažerské pozici v rámci IT min. 5 let, velkou výhodou zkušenost z výrobní (strojírenské) společnosti, případně z oblasti automotive, praxe s vedením alespoň malého kolektivu podřízených
  • Odbornou i osobnostní autoritu a manažerské dovednosti
  • Komunikativnost, umění vyjednávat s kolegy napříč celou organizační strukturou
  • Široký přehled a odborné znalosti v rámci IT oblasti a moderních trendů v HW a SW, ERP systémů (XPPS, platforma IBM AS400), správa sítí a serverů, znalost jazyka SQL, datové komunikace, MS Office produktů
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničními kolegy) - podmínkou, německý jazyk výhodou
  • Spolehlivost, vytrvalost, preciznost, systematičnost, analytické myšlení, svědomitost, organizační dovednosti, flexibilita a kreativita
  • Týmovost

NABÍZÍME:

  • Stálé zaměstnání v mezinárodní, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Pracoviště západně od Brna v dojezdové vzdálenosti cca 30 minut z centra Brna
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Přátelské pracovní prostředí výrobní společnosti
  • Velkou škálu firemních benefitů (příspěvek na dojíždění, příplatek za práci bez absencí, občerstvení na pracovišti zdarma, příspěvek na stravování, jazykové kurzy a další vzdělávání, firemní akce)
  • Možnost profesního i kariérního postupu v rámci společnosti
  • Otevřené prostředí, které podporuje kreativitu a přicházení s novými nápady
  • Nástup dohodou (ideálně leden 2015)

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete mi svůj životopis.

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zařazeno v oborech: IT / Vývoj softwaru
IT projektový manažer
Datum zadání: 10.5.2015