Nabídka již není aktuální

Manager of (product) marketing - vysočina

Máte zkušenosti s tvorbou produktového marketingu a hledáte práci na Vysočině? Jste technický typ, vyznáte se v technické dokumentaci a domluvíte se v AJ? Pokud jste kreativní a flexibilní, hledáme tedy právě Vás!
Stabilní a známá strojírenská společnost nabízí příležitost uplatnit svou kreativitu a technické znalosti na pozici:

MANAGER OF (PRODUCT) MARKETING - VYSOČINA

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vedení produktové sekce marketingu
  • branding sortimentu výrobků společnosti
  • tvorba plánů a uvedení produktů na trhy (také zahraniční)
  • úzká spolupráce s oddělením obchodu, technologie a konstrukce
  • příprava veletrhů, obchodních a propagačních akcí (ČR i zahraničí)

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání (marketingový nebo technický směr)
  • praxi z obdobné pozice z výrobní strojírenské společnosti
  • AJ komunikativní, NJ výhodou
  • orientaci v technické dokumentaci
  • technickou a kreativní osobnost
  • flexibilitu, loajalitu, proaktivnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • perspektivní a stabilní společnost
  • moderní a přátelské pracovní prostředí
  • možnost profesního růstu
  • 5 dní dovolené navíc
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • penzijní připojištění
  • nástup možný ihned
  • kancelářské zázemí: okres Žďár nad Sázavou

Lokalita: Žďár nad Sázavou
Zařazeno v oborech: Věda a výzkum
Produktový vývoj
Datum zadání: 2.2.2015