Malíř- zateplovací práce Rakousko, Německo

Hledáme zkušené malíře s komunikativní znalostí německého jazyka. Je možné zaměstnat i dvojice se stejnou odbornou kvalifikací, kde alespoň jeden mluví komunikativně německy.

NÁPLŇ PRÁCE:

Malování interiérů a exteriérů Tapetování Sádrování, štukování a přípravné práce Oprava a nanášení omítek, zateplování

POŽADUJEME:

Vyučení v oborou velkou výhodou Praxe na dané pracovní pozici aspoň 2 roky Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni Řidičský průkaz skupiny B (vlastní auto výhodou)

NABÍZÍME:

Místo práce: Německo, Rakousko Nabízený plat (hrubého): 10 - 13 EUR/hodina dle pracovních zkušeností a jazykové vybavenosti Termín nástupu: IHNED Druh pracovního poměru: plný úvazek německá pracovní smlouva dlouhodobý kontrakt V případě zájmu zasílejte svá CV v NĚMECKÉM JAZYCE s fotografií!

Pracoviště:

Německo

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Malíř/Natěrač

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.9.2016