Nabídka již není aktuální

Logistik s VZV

Pro našeho významného zákazníka v Chodově hledáme spolehlivé a logicky myslící pracovníky na pozici operátora logistiky.

Náplň práce:

  • přejímka a ukládání surovin, materiálů, obalů
  • kontrola zboží, dodacích listů a dalších dokumentů
  • příjem a výdej materiálu a zboží
  • aktualizace údajů o zásobách, vedení záznamů o pohybu zásob a přehledů o zásobách zboží
  • práce s baličkou
  • manipulace s materiálem a zbožím

Požadujeme:

  • min. SOU + 2 roky praxe na pozici logistika
  • spolehlivost
  • 100% docházku
  • logické myšlení
  • oprávnění na VZV

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • 75 Kč/hod, po zaučení 85 Kč/hod
  • 2,50 Kč příplatek za odpolední
  • příplatky dle zákona
  • 20 dní dovolené
  • po zkušební době příspěvek na stravování

!!!POJĎTE K NÁM PRACOVAT A DOPORUČTE NÁM VAŠEHO KAMARÁDA, RODINNÉHO PŘÍSLUŠNÍKA, SOUSEDA A ZÍSKEJTE BONUS NAVÍC. VÁM DÁME 500 KČ + 500 KČ ZÍSKÁ VÁS PARŤÁK, KTERÝ BUDE NA VAŠE DOPORUČENÍ POD NÁMI ZAMĚSTNÁN - platí pro osoby pracující na hlavní pracovní poměr a při odpracování plného pracovního fondu po dobu min. 1 měsíce!!!!

Své reakce posílejte na email: [e-mail byl skryt].

Lokalita: Plzeňský kraj
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Logistik a speditér, Logistik nákupčí
Datum zadání: 6.1.2015