Nabídka již není aktuální

Logistic team leader

LOGISTIC TEAM LEADER

Pro nově otevřený závod stabilní nadnárodní společnosti hledáme vhodného kandidáta(ku) na uvedenou pozici.

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zodpovědnost za komplexní řízení logistického skladového procesu od denní operativy po strategický rozvoj, průběžnou kontrolu a dodržování nastaveného plánu
  • Optimalizace stávajících procesů a zodpovědnost za efektivitu nastavení logistických procesu a jejich optimalizace v novém závodě
  • Efektivní logistické plánování všech materiálových toků a dodávek zákazníkům v úzké spolupráci s výrobním oddělením
  • Komunikace s dopravci - dojednávání dodacích podmínek, sledování dodržování termínu, množství a spolehlivosti dodávek
  • Koordinace a odpovědnost za proces trvalého zlepšování ve svěřené oblasti
  • Práce v systému SAP

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Velmi dobrá znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
  • Prokazatelná zkušenost na vedoucí pozici v oblasti logistiky, nejlépe z výrobní společnosti podmínkou
  • Zkušenost se zaváděním procesů v novém závodě vítána
  • Uživatelská zkušenost s prací v ERP systémech (nejlépe SAP)
  • Organizační a komunikační dovednosti, analytické myšlení
  • Pečlivost, samostatnost, disciplína, pozitivní přístup

NABÍZÍME:

  • Uplatnění na klíčové pozici v nově otevřeném výrobním závodě
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

V případě zájmu mi prosím zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt], nebo mě kontaktujte na tel: 721 260 396

Lokalita: Plzeňský kraj
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Logistik a speditér, Logistik nákupčí
Datum zadání: 28.12.2015