Lehká manuální práce v sedě - Přerov

Nabídka již není aktuální

Nabízíme:

  • práce v čistém, příjemném a tichém prostředí
  • práci u stabilního zaměstnavatele v regionu
  • vstupní školení a adaptační proces
  • závodní stravování
  • místo pracoviště: Přerov
  • velmi zajímavý plat + motivující příplatky a benefity: základní mzda + bonus + příplatky za noční = 16 - 18 000 Kč

Náplň práce:

  • jednoduchá manuální práce ve velmi čistém a hygienickém prostředí v nově postavené hale
  • třídění plastových a silikonových hadiček, vizuální a funkční kontrola komponentů

Požadujeme:

  • manuální zručnost, pečlivost a soustředěnost na práci
  • dobrá koordinace zraku a pohybu (brýle nejsou problémem)
  • samostatnost a zodpovědnost
  • ochota a možnost pracovat v třísměnném provozu (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00 noční 22:00-6:00)

Kontakt:

Pokud Vás tato pozice zaujala, prosím, nejprve ZAŠLETE SVŮJ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS na email [e-mail byl skryt]. Poté Vás budeme kontaktovat a sdělíme bližší informace. Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html.

Pracoviště:

Přerov

Datum zadání:

20.9.2017