Lehká manuální práce pouze na nočních směnách- (20

Nabídka již není aktuální

Lehká manuální práce pouze na nočních směnách- (20-23 000 Kč) Vyhovuje vám práce pouze v noci? Nabízíme Vám výborné finanční ohodnocení.

Nabízíme:

  • práce pouze na noční směně (22-6) od neděle do pátku
  • práci pro velkou mezinárodní společnost
  • karierní postup na další pozice nebo přechod do kmenového stavu
  • místo výkonu práce: CTPark Slatina- výborná dopravní dostupnost
  • výborné finanční ohodnocení, dotované závodní stravování, 5 týdnu dovolené
  • nezávazná prohlídka pracovního prostředí před nástupem

Náplň práce:

  • obsluha výrobního stroje nebo výrobní linky, práce převážně v sedě
  • jednoduchá manuální práce, kompletace výrobků a jejich balení
  • komunikace s nadřízeným a kolegy
  • kontrola kvality

Požadavky:

  • možný nástup co nejdříve (listopad, prosinec 2016)
  • snahu se zaučit novým postupům
  • ochotu práce na noční směně (Neděle- pátek, 22-6)

Poznámka:

Pokud Vás pozice zaujala, a splňujete podmínky, prosím pošlete svůj AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Datum zadání:

16.4.2017