Nabídka již není aktuální

Pro mezinárodní společnost v oblasti strojírenství hledáme zkušeného LEAN specialistu.

Náplň práce:

  • nastavování Lean procesů
  • pravidelná komunikace s oddělením kvality a výroby
  • organizování motivačních porad, reporting
  • identifikace možností v rámci zlepšování výrobního procesu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Pokročilou znalost AJ/NJ
  • MS Office (Word, Excel, Power POint)
  • znalost v principech štíhlé výroby
  • znalost v oblasti zlepšování procesů
  • praxe na obdobné pozici vítána

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu s možností home office
  • po zapracování smlouva na HPP na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování v závodní jídelně s příspěvkem
  • mobilní telefon + notebook
  • výkonnostní odměny
  • adekvátní finanční ohodnocení dle zkušeností (25 - 60 000Kč)
  • školení v Německu
Pozice je vhodná i pro absolventy, nástup možný IHNED nebo dohodou. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.: 778 496 555 nebo emailem: [e-mail byl skryt] Budeme se těšit na spolupráci.

Pracoviště:

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

27.7.2018