Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta v oboru strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici Lean Managera.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • implementace LEAN standardů,
  • optimalizace výrobních procesů,
  • příprava, plánování a prosazování změn,
  • zodpovědnost za proškolení zaměstnanců v principech štíhlé výroby,
  • dohled nad dodržováním změn.

POŽADUJEME:

  • VŠ vzdělání technického směru,
  • pokročilá komunikativní znalost německého jazyka a/nebo anglického jazyka,
  • velmi dobrou znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint),
  • komunikační dovednosti,
  • samostatnost, přesnost, spolehlivost,
  • schopnost rychlého zapracování, flexibilitu,
  • praxe min 2 roky na obdobné pozici ve výrobní společnosti podmínkou.

NABÍZÍME:

  • odpovídající mzdové podmínky,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • čtvrtletní příspěvek ke mzdě,
  • 5 týdnů dovolené,
  • dotované závodní stravování,
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • bonusy, odměny a další.
Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

24.5.2017