Nabídka již není aktuální

Lean Engineer

PRO NAŠEHO KLIENTA, VÝZNAMNOU NADNÁRODNÍ SPOLEČNOST V OKRESE PARDUBICE, HLEDÁME VHODNÉ KANDIDÁTY NA POZICI LEAN ENGINEER

POŽADUJEME:

VŠ technického směru a min 2 roky praxe nebo SŠ strojní 5 let praxe

Nutné zkušenosti na stejné nebo obdobné pozici

Znalost lean principů, znalost Six Sigma výhodou

Zkušenosti s vedením projektů

AJ – plynulá znalost slovem i písmem

Základní znalost normy ISO 9001 či TS 16949

Týmový přístup

ŘP skupiny B

NÁPLŇ PRÁCE:

Řízení projektů metodikou DMAIC

Aktivní implementace Lean nástrojů do výroby (5S, SMED, TPM, atd.)

Proaktivní vyhledávání zdrojů plýtvání a jejích odstraňování

Neustále zlepšování výrobních a i administrativních procesů

Podpora při zpracování zlepšovacích návrhů

Metodické vedení KAIZEN týmu

NABÍZÍME:

Práci v dobře vedené nadnárodní společnosti
Nadstandardní ohodnocení!

Zajímavou a odpovědnou práci

25 dní dovolené, 13. Plat

Příspěvek na stravování

Pružnou pracovní dobu

V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZASÍLEJTE VAŠE ŽIVOTOPISY V ANGLICKÉM JAZYCE NA E-MAILOVOU ADRESU [e-mail byl skryt], TEL. +420 602 789 870

V PŘÍPADĚ, ŽE SE VÁM NEOZVEME DO 2 TÝDNŮ, BYLA BOHUŽEL DÁNA PŘEDNOST JINÉMU UCHAZEČOVI.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Královehradecký kraj
Zařazeno v oborech: Technika a elektrotechnika
Technik
Datum zadání: 22.3.2015