Nabídka již není aktuální

Lakýrník Německo

Pro zahraničního zákazníka hledáme vhodné kandidáty s praxí na pozici Lakýrník.

Náplň práce:

  • Nanášení nástřiku dle výrobních instrukcí a postupů s ohledem na stav materiálů, písemných anebo ústních instrukcí (korby nákladních aut)
  • Aplikace nátěru na všechny místa v požadované kvalitě
  • Čištění, pískování a otryskávání, ruční i strojové zakrývání a vykonávání dalších povrchových úprav součásti před nanesením nástřiku

Požadavky:

  • Vyučení nebo praxe na pozici lakýrník
  • Mírně pokročilou němčinu
  • Samostatnost a odpovědnost
  • Ochota pracovat na směny
  • Ochota dojíždět autem

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení (25-30 tis. v čistém)
  • česko-německy mluvící delegát
  • místo výkonu práce Passau (50 km od českých hranic)
  • nástup od 7.1.2014

Pokud Vás tato nabídka zaujala zašlete své CV na [e-mail byl skryt]. Do předmětu uveďte název práce o kterou se ucházíte.
Lokalita: Německo (Passau) Zobrazit místo na mapě
Zařazeno v oborech: Automobilový průmysl
Autolakýrník
Datum zadání: 22.11.2014